Haberler

Yeni Projelerimizi inceleyiniz... İletişim : 00 90 532 437 40 93

Tuzla Mahallesi, Migros Arkasında, 22mtlik yola yakın konut projelerimiz Nisan 2017`de başlıyor...Tel:+90 532 437 40 93

Taşyaka Mahallesi, Ölüdeniz yolu üzeri, Erasta AVM, ÖZEL ATA ve ÖZEL UĞUR OKULLARINA yakın işyeri ve konut projelerimiz Haziran 2017`de başlıyor...Tel:+90 532 437 40 93

 
Web Design by Birdenbire
  Firmamız

Firmamız 1988 yılından beri Fethiye ve çevresinde inşaat, mühendislik, mimarlık, inşaat malzemeleri satışı ve toplu konut alanlarında hizmet vermektedir.

Kadromuzda bulunan tecrübeli mimar, mühendis ve malzeme departmanı sayesinde teknik bilgilere dayalı, iş güvenliği esasına ve kanunlara uygun, çevre dostu, sağlıklı ve sağlam yapılar üretmekteyiz. Bu konudaki tecrübemiz yapılarımızdaki kalite farkıyla ve garanti sürelerimizle açıkça görülmektedir.

Uzun yıllardır aynı yörede hizmet verdiğimiz için her bölgeyi gerçek fiyatında değerlendirip sizlere ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Bu sebeple satın aldığınız gayrimenkuller her zaman size kazanç sağlayacaktır.

Yöremizde sizlere alternatif yerleşim bölgeleri de sunabiliriz. Bu bölgelerden beğendikleriniz olursa arsa temin edip size istediğiniz standartlarda proje ve konutu inşa edebiliriz.

Firmamız teknik bilgi ve kanuni bilgi açısından tam donanımlıdır. İnşaat ve gayrimenkulleriniz ile ilgili her türlü sorununuzda bu bilgi birikimimizden yararlanabilirsiniz.

Firma stratejimiz; yöremizde kaliteli, çağdaş ve gerçek değerindeki fiyatlarla yaşanacak yapılar üretmek. Bu stratejimizi ortaya koyarken temel ilkemiz insana, çevreye saygılı olmak ve müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktır.